Joprojām dzīva tradīcija pasniegt dāvanas arī Jaunā gada sākumā

Kā liecina socioloģisko un tirgus pētījumu kompānijas “Pontus Dati” un atpūtas centra „Joker klubs” veiktā iedzīvotāju aptauja, arī Jaunā gada iesākums ir laiks, kad tiek pasniegtas dāvanas, šogad populārāko dāvanu vidū ierindojot dāvanu kartes skaistumkopšanā.

Svētki, kā ierasts, ir laiks, kad tiek apliecināta mīlestība, rūpes un cieņa pret sev tuvajiem, dāvinot dažādas dāvanas, skaistus mirkļus vai vienkārši esot kopā.

Lai izvērtētu kādas dāvanas ir populārākā šogad, „Pontus dati” un „Joker klubs” veica iedzīvotāju aptauju, noskaidrojot, ka Jauno gadu 63% aptaujas dalībnieku sāk ar apdāvināšanos, pasniedzot vai saņemot dāvanu kartes skaistumkopšanas un veselības jomā. Tāpat populāra dāvana ir arī kartes, kuru piedāvājumu iespējams izmantot dāvanas saņēmējam un sniedzējam kopā.

Lai dāvināšanas mirklis būtu īpašāks, atpūtas centrs „Joker klubs” par skaistu momentu radīšanu ir īpaši piedomājis, izveidojot dažādus piedāvājumus vīriešiem, sievietēm un abiem kopā.

“Dāvanas skaistumkopšanā parāda rūpes, mīlestību un cieņu, tāpēc arī mēs, rūpējoties par klientu labsajūtu svētku laikā izveidojām īpašu dāvanu sadaļu mājas lapā. Interesentu skaits ir manāmi pieaudzis, kas apstiprina vien to, ka tiekam novērtēti un apkārt valda īsta mīlestība,” atzīst  “Joker klubs” izpilddirektore Antra Videniece.

Mājas lapā www.jokerklubs.lv sadaļā „Ziemassvētku dāvanas” var atrast dažādas procedūras sievietes un vīrieša skaistumam, kā arī piedāvājumu SPA atpūtai divatā vai muguras skulpturālo masāžu, kas lieti noderēs pēc labi nosvinētiem svētkiem.

Publicēts Labdien.lv